Spolek na Horách 2016 - Krkonoše (27.2. - 5.3. 2016)

Kronika 2016 Zobrazit fotogalerii

Dne 27.2. jsme se sešli na Kavalírce, abychom již tradičně odjeli o jarních prázdninách na lyžařský kurz. Tento rok se sešlo dvacet čtyři dětí  a devět členů SPB a jeden V.I.P. člen (Petra).

Cesta trvala dlouho, ale přežili jsme to. Když jsme dojeli do penzionu Zoja, šli jsme na procházku,  po které následovala seznamovací hra. Potom už se šlo na kutě.

Budíček byl v 7:30, po něm následovala snídaně ve formě bufetu: rohlíky, chleba, šunka, sýr a cereálie.

Po snídani jsme si nachystali věci na svah. Autobus přijel v devět hodin. Naložili jsme do něj věci a nechali se odvést k areálu Mladé Buky. Tam jsme se rozřadili do skupin, podle věku a výkonnosti. V těchto skupinách budeme celý týden zdokonalovat naše schopnosti.

Třetí den jsme vyrazili do akvaparku ve Špindlerově Mlýně. Všichni se bavili a užili si vodu. Následoval nutný nákup v potravinách na doplnění zásob.

Další dny byli stejné. Po lyžovačce jsme si některé dny zpříjemnili jízdou na bobové dráze. Jen ti nejlepší se odvážili nebrzdit (jako třeba my).

Knír (Matěj <3 ) byl statečný, chrabrý, protože bral malé děti, které se bály jet samy.

V pátek se jely závody. Výsledky jsou následující:

Snowboard – 1.místo Bára, 2. místo Kačka, 3.místo Natálka

Lyže starší – 1.místo Víťa, 2.místo Lukáš, 3.místo Kuba

Lyže mladší – 1.místo David, 2.místo Terenc, 3.místo Anežka

Matěj musel bohužel odjet, protože jel do Itálie. Spoustu dívek mělo mokré kapesníky.

Jména vedoucích: David, Nella, Jogi, Čuli, Frgi, Lukáš, Petra, Radim, Ondra a Natálka :)

Děti: LUKÁŠ, BĚLA, BÁRA, ELIŠKA, PAVEL, KAČKA, KUBA, NATY, MÁCA, KÁJA, VÍTEK, SEVAN, SOPHIE, KÁJA, TERENC, DAVID, MAREK, NAIRY, ANEŽKA, TOBÍK, ŠPRYNI, MALČAN, FANDA, MATĚJ

Na lyžáku psaly Kačka, Bára, Běla