Bruslení - Praha (11.12. - 11.12. 2011)

Kronika 2011 Zobrazit fotogalerii

Tak jako každý rok, tak i letos v prosinci jsme nemohli vynechat každoroční akci Bruslení se spolkem. Kolem druhé hodiny jsme se všichni sešli před stadionem Nikolajka, kde se bruslení konalo. V letošním roce se mezi námi objevilo i několik těch, kteří na bruslích nikdy nestáli. Díky vedení úžasných vedoucích nebylo na konci poznat rozdíl mezi začátečníky a zkušenými bruslaři. Protože jsme po dvou hodinách byli všichni promrzlí, s radostí jsme uvítali teplý čaj a koláč v nedalekém Klubu Na Věnečku.Na Věnečku jsme si zahráli hry a na konci jsme si rozdali dárečky, které si každý donesl. Odpoledne se nachýlilo ke svému konci a my jsme se s úsměvem na tváři rozešli a těšili se na další akci se Spolkem. Děkuju všem, kteří se bruslení účastnili a za rok se zase na vás těší Bari a Spolek.

Bari